Bezmaksas pakomāta piegāde no €49.99

Bērnu rotaļlietu soma premium "Dino"

€17,88
Pieejamība: Noliktavā
Tikai 2 palikuši
SKU:
635-SIPO-ZAIKRE-DINO-1290

 Bērnu rotaļlietu soma premium "Dino"

 Bērnu rotaļlietu soma premium "Dino"

Somas ir ideāls risinājums, lai uz visiem laikiem tiktu galā ar pieaugošajām nekārtības kaudzēm un ieviestu kārtību ikdienas haosā!
Liela ietilpība — visas jūsu bērna iecienītākās rotaļlietas glabā vienuviet, lai tās būtu glīti sakārtotas, taču vajadzības gadījumā tās būtu viegli izvilkt.
Daudzfunkcionālas - Mūsu somas ir piemērotas lietošanai ne tikai bērnu istabā, bet arī ļoti noderīgas veļas istabā vai jebkurā citā vietā mājā.
Ērtības – Jūs varat viegli pārnēsāt somu no vienas vietas uz otru, pateicoties ērtiem un stilīgiem mākslīgās ādas rokturiem.
Izturība - Biezs, izturīgs materiāls iztur izstiepšanos un bojājumus.
- Īpašs iebūvētais slānis pasargā no mitruma, tāpēc produktu var izmantot kā veļas maisiņu.
Mūsu mērķis ir padarīt ikdienas darbus par prieku visai ģimenei, mudinot bērnus iesaistīties uzkopšanā un lietu glabāšanā savās vietās.
Mūsu stilīgās augstākās kvalitātes somas var izmantot dažādu priekšmetu uzglabāšanai un kārtošanai, padarot tās noderīgas katrā mājas telpā. Piemēram:

Rotaļlietas, klucīši un plīša rotaļlietas
Veļas mazgāšana
Tīras drēbes
Mājas tekstils - dvieļi, paklāji utt.
Mājdzīvnieku piederumi
Bērnu preces - tīras autiņbiksītes utt.
Bērnu radošie rīki
Stabila konstrukcija un ietilpīga jauda

Somas izmēri ir ļoti ietilpīgi – pat 63 litri, tāpēc mantu uzglabāšana būs vienkāršāka kā jebkad. Turklāt izstrādājumu papildus stiprina apaļš gredzens. Tas ļauj maisam palikt stabilam un neapgāzties pat tad, ja tas ir tukšs.

KVALITĀTI MATERIĀLI; Dubultā aizsardzība

Mēs izmantojam kvalitatīvus materiālus visos mūsu produktos, lai tie kalpotu pēc iespējas ilgāk un izturētu ikdienas lietošanas ietekmi. Mūsu premium somu ārējais pārklājums ir divslāņu, padarot tos vēl stiprākus un izturīgākus pret netīrumiem un bojājumiem nekā standarta somas.

Piezīme: Ērtības labad pirms nosūtīšanas produktu salokām un iesaiņojam plakaniski. Tā rezultātā var veidoties nelielas krokas, kas, lietojot, izlīdzinās pašas no sevis. Lai paātrinātu šo procesu, materiālu var izlīdzināt ar tvaika gludekli vai fēnu.

Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes: Bērnu rotaļlietu soma premium "Dino"

Pārdot produktus