Bezmaksas pakomāta piegāde no €49.99

Bērnu rotaļlietu soma "Cars"

€9,78
Pieejamība: Noliktavā
Tikai 2 palikuši
SKU:
635-SIPO-ZAIKRE-CARS-0927

 Bērnu rotaļlietu soma "Cars"

 Bērnu rotaļlietu soma "Cars"

 

Kad mājā ir bērni, kastu nekad nevar būt par daudz!

Izmantojot vienu no mūsu parocīgajām, saliekamajām rotaļlietu kastēm, organizēšana būs vienkāršāka nekā jebkad agrāk. Pateicoties ietilpībai līdz 43 litriem, katrai rotaļlietai un iecienītākajai plīša rotaļlietai pēc spēlēšanās būs sava īpaša vieta, un nekārtība pazudīs no grīdas uz visiem laikiem! Kastes ir ļoti funkcionālas, un to jautrais dizains ļauj tām būt arī pievilcīgiem dekoratīviem elementiem, iespējams, pat mudinot mazos iesaistīties un ar lepnumu sakārtot savas lietas.

Daudzfunkcionāls - Pateicoties ūdensizturīgajam iekšējam slānim, mūsu daudzpusīgās kastes var izmantot arī kā veļas grozu.
Ērtības – mākslīgās ādas rokturi ļauj ērti transportēt kasti pa māju, kad nepieciešams.
Izturīgs, biezs materiāls – mūsu kastes ir izturīgas pret stiepšanos un ikdienas nodilumu.
Ūdensizturīgs pārklājums — tas ne tikai padara mūsu kastes daudzfunkcionālas, bet arī palīdz aizsargāt pret pelējumu, ko izraisa mitruma iedarbība.
Ekoloģiski – mēs visaugstāk novērtējam jūsu bērnu veselību un drošību. Tāpēc mēs izgatavojam savas uzglabāšanas kastes no elpojošas kokvilnas un videi draudzīga PE pārklājuma.


AUGSTAS KVALITĀTES KOKVELNAS AUDZEKS
Mūsu kastēm izmantotais dubultstiegrotais kokvilnas audekls ir biezs un izturīgs, izturīgs pret netīrumiem un ikdienas nodilumu. Mums ir svarīga arī ilgtspējība, tāpēc virsējais slānis ir izgatavots no 100% organiskās kokvilnas.


PRODUKTA MĒRĪJUMI
Tilpums: 43 l
Izmērs: 35 x 35 x 45 cm

Piezīme: Ērtības labad pirms nosūtīšanas produktu salokām un iesaiņojam plakaniski. Tā rezultātā var veidoties nelielas krokas, kas, lietojot, izlīdzinās pašas no sevis. Lai paātrinātu šo procesu, materiālu var izlīdzināt ar tvaika gludekli vai fēnu.

Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes: Bērnu rotaļlietu soma "Cars"

Pārdot produktus