"Baby Shusher" brīnumainais midzinātājs

€39,99
Pieejamība: Nav pieejams
SKU:
312-BSH

Revolucionāra ierīce, kas jaunajiem vecākiem palīdzēs efektīvi nomierinār un iemidzināt raudošu mazuli. "Ššššš..."
Skatīties video

Babyshusher
Par "Baby Shusher" izgudrotājiem kļuva trīs meitas audzinoša, jauna Zankeru ģimene no ASV. Kad viena no meitenēm nekāti nevarēja nomierināties un aizmigt, cerību zaudējušajiem vēcākiem radās doma par šādas ierīces izgudrošanu. Raudošajai meitenītei nekas nespēja palīdzēt: ne pudelīte ar maisījumu, ne šūpošāna, ne autiņu nomaiņa. Tikai mierīgā skaņa: "Š-š-š.." nomierināja meitenīti un iemidzināja visai natij.

"Baby Shusher" ir revolucionāra ierīce, kuras darbības pamatā ir izsenis zināmais un ārstu pārbaudītais mazuļu nomierināšanas veids. BabyShusher palīdz apturēt bērna raudāšanas “lēkmes” un aktivizē dabiskos nomierināšanās refleksus. Ritmiskā “aijāšanas” skaņa atgādina mazuļa atrašanos mammas klēpī, kur to ieskāva visdažādākās skaņas, tādas kā sirds sišanās, asinsrite, mammas elpošana uc. Mazulim šīs skaņas liekas pietiekoši spēcīgas un kā rāda zinātniskie pētījumi, tās sasniedz pat līdz 95dB, kas ir pielīdzināms skaļai putekļu sūcēja darbībai. Šādas skaņas no sākuma var likties pārāk asas, tomēr daba tās tādas ir izveidojusi, jo šādā skaļumā tās patiesi palīdz mazulim nomierināties. Visbiežāk pietiek tikai ar minūti, lai aktivizētos mazuļa instinkti un tas ātrāk nomietinātos.

  • ”Brīnumainais” palīgs – ritmiski raida “aijāšanas” skaņas, ātri nomietinot mazuli
  • Ļoti kompakts un ērts izmantošanai šūpulītī, gultiņā vai jebkurā citā vietā. Mazulis var sākt raudāt jebkurā vietā un laikā, tāpēc BabyShusher ir vienkārši vienmēr paņemt līdzi un izmantot mašīnā, pie draugiem vai radiem, kā arī tirdzniecības centrā.
  • Tam ir integrēts taimeris – “aijāšanas” skaņa var darboties pēc Jūsu izvēles 15 vai 30 minūtes no ieslēģšanas brīža.
  • Iespējams regulēt tā stiprumu. Ļoti svarīgi, lai sākumā, kas mazulis sāk raudāt BabyShusher skaņa būtu stiprāka par raudāšanu. To Jūs varēsiet iestatīt un vēlāk regulēt pēc saviem ieskatiem un vajadzības.
  • Efektīvs izmantošanas laiks: no dzimšanas līdz 4 mēnešiem, tomēr nereti māmiņas izmanto šos midzinātājus, mazulim sasniedzot pat 9 mēnešus.
  • Iepakots praktiskā kastītē – tā ir IDEĀLA DĀVANA jebkuram mazulim.
  • Lai tas darbotos, vajadzīgas 2 AA tipa baterijas, iekļautas komplektā. Ierīce ir pilnībā sagatavota darbībai.

Kāpēc tieši "BabyShusher"?
Dažas māmiņas var padomāt - iespējams arī pašai "ieaijināt" mazuli, līdz tas aizmieg vai ieslēgt līdzīgu skaņu datorā vai telefonā, galu galā iedarbināt putekļu sūcēju vai fēnu (jā, kādus tik veidus māmiņas neizdomā). Protams, izgrozīties var visvisādos veidos, bet "BabyShusher" tika izgudrots. lai būtu ne tikai efektīvs, bet arī ērts pašiem vecām. Skaņa, kas tiek raidīta no midzinātāja un tās stiprums ir precīzi aprēķināts un piemērots tieši mazuļiem (diez vai māmiņa būtu spējīga vairākas minūtes no vietas pietiekoši skaļi un ritmiski atkārtot vienu un to pašu skaņu un "ieaijināt", savukārt mūsu telefoni nav piemēroti atbilstoša skaļuma un vienmērības skaņu atskaņošanai, turklāt tos nav ieteicams turēt mazuļu tuvumā). BabyShusher ir pirlnīgi drošš un raida tikai "šššš" skaņu, savukārt skaņas intensivitāti iespējams noregulēt un skaļruni pavēsti tieši uz mazuļa pusi. "BabyShusher" ir vienkārši paņemt līdzi, lai arī kur Jūs dotos, pa ceļam mašīnā, ielikt somā (putekļu sūcēju vai fēnu ne vienmēr varēsiet paņemt līdzi, ejot pastaigā ar mazuli).
Izveidotas ir visdažādākās mantiņas, tajā skaitā arī mīkstās, kuras tiek izmantotas, lai palīdzētu iemidzināt mazuli. Tomēr painteresējieties kāda stipruma skaņa tiek raidīta un vai skaļumu iespējams regulēt un pavērst uz vajadzīgo pusi. un vai to būs ērti paņemt līdzi, lai arī kur Jūs dotos. "BabyShusher" tik izgudrots tieši tāpēc, lai katra mamma varētu teikt: "Un kā mēs iepriekš varējām iztikt bez tā? :) "


Vairāk informācijas
Manufacturer Baby Shusher (USA)
Uzrakstīt atsauksmi
Jūsu atsauksmes:"Baby Shusher" brīnumainais midzinātājs